ofice

1998 yılınca plastik sektörde çeşitli firmalara hizmet vermek amacıyla Bayrampaşa”da kurulan Burak Plastik, kurulduğu yıldan itibaren gelişen teknolojiyi yakından takıp ederek . koşulsuz müşteri memnuniyetini hep ön planda tutarak ve kaliteden kesinlikle taviz vermeden giderek büyümüştür. 2000 yılında giderek gelişen teknolojiye ayak uydurarak üretim kapasitesini arttıran ve daha geniş alanda çalışma isteğinde olan firmamız. İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde Elektroplast olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Elektroplast 2002 yılından itibaren kendi bünyesinde model kalıp firmasını da katarak plastik kalıp sektöründe vazgeçilmez bir unsur olmanın ilk temellerini atmış bulunmaktadır.

Elektroplast . plastik sektörünün yanı sıra pest kontrol (ilaçlama) ve veterinerlik sektöründe kullanılan plastik ve metal ağırlıklı ekipmanları kendi bünyesinde üretmektedir Bunun yanı sıra yurt içinde bulunan. lider konumdaki pest kontrol (ilaçlama) ve veterinerlik firmalarıyla, üniversitelerde yapmış olduğumuz Ar-Ge çalışmalarıyla ve sizlerin istekten doğrultusunda ürün ve ekipmanları deneyimli kadrosuyla geliştirmeye devam etmektedir.

Elektroplast 1150 metrekare kapalı alana sahip olmakla beraber; Plastik enjeksiyon makinaları. Tam teşekküllü kalıphane. Plastik mamul montaj bölümü . E.F.K sac isleme ve montaj bolümü Kullanılmış plastikleri geri dönüşümünü sağlayan kırmanesi ile. kendisine ait 200’den fazla kalıpları bulunmaktadır.

Elektroplast , çağın gerisinde kalmadan, kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirmeyi, bununla beraber de müşteri ihtiyaç ve beklentilerini zamanında karşılayıp kalite standartlarını hep yükselterek en üst seviyede tutmayı kalite politikası kabul ve taahhüt eder.

Kemirgen ve haşere kontrolü emin ellerde!
Elektroplast olarak, sürekli kaliteyi arttırmayı hedefleyen kalite yönetim sistemini ile, müşteri İhtiyaç ve beklentilerini zamanında karşılayıp kalite standartlarını hep yükselterek siz değerli müşterilerimize en iyiyi sunmayı hedeflemekteyiz.

Kalite Belgelerimiz
Hizmet ve kalitesiyle belgelerini almaya hak kazanmıştır.